fbpx

ניהול תיקים הבחירה הנכונה לניהול השקעות

בעולם של מידע אינסופי ואלטרנטיבות השקעה רבות, ניהול נכסים פיננסים הוא משימה מאתגרת. ניהול מקצועי ואחראי של תיק השקעות תורם לביצועי התיק תוך ניטור הסיכון.  כיום, יותר מתמיד, יש חשיבות מכרעת בבחירת הגורם המקצועי המסוגל לספק פתרון אישי הנשען על יכולות גבוהות  וניסיון מוכח. אנו מאמינים ביכולתנו המיקצועית לנהל עבורך תיק השקעות מגוון ומפוזר אשר מותאם לדרישותיך וצרכיך הפרטניים ולתת את לך את השירות המסור והטוב ביותר.

אנשים פרטיים, עסקים, חברות וגופים מוסדיים  שמעוניינים שכספם ינוהל בשקיפות מלאה באופן מקצועי ואחראי ויחס אישי מוזמנים להשקיע באמצעות חברת דיאמונד- בית השקעות בע"מ. בואו להנות מניסיון רב שנים של מקצועני השקעות  בעלי יכולות ניתוח ומחקר גבוהות אשר יכולים ויודעים להגיב במהירות ואחריות לשינויים התכופים בשוק ההון הדינמי.

עציץ צומח

ניהול השקעות חכם הינו בחירה בהון אנושי איכותי, אמין ומיומן.

 • מנהל השקעות אישי
 • השקעה בהתאמה אישית
 • פיזור מקומי וגלובלי
 • שקיפות מלאה

ניהול תיק ההשקעות מתבצע על ידי מנהל תיקים מוסמך בחשבון הבנק של הלקוח, על פי מדיניות השקעות מוסכמת המתאימה לצרכים והנסיבות האישיות של כל לקוח ולקוח.

ניהול תיק השקעות אישי מתאים לבעלי הון זמין של 500,000 ₪ ומעלה או 100,000 ₪ ומעלה לניהול תיק קרנות נאמנות אישי.

בפגישת ייעוץ:

 • נבחן את צרכיך ונסיבותיך הפיננסיות
 • נבחן את רמת הסיכון המתאימה לך.
 • נתאם ציפיות ונענה על כל שאלותיך
 • נלטש עבורך תיק השקעות המותאם למידותיך

כל שנותר לך לעשות לאחר הפגישה הוא לפתוח תיק השקעות על שמך בכל אחד מהבנקים הגדולים ולתת למומחי ההשקעות של דיאמונד לנהל במסירות ובמקצועיות את הכספים בעבורך.

גרף מדרגות עולה

תיק השקעות אישי שיהלום את הדרישות והצרכים הייחודיים שלך

ניהול תיקים

מדיניות השקעות

צוות מנהלי התיקים של דיאמונד מורכב ממנהלי תיקים מקצועיים בעלי ותק וניסיון של שנים רבות בתחום. בראש הצוות עומד מר אבידן מלמד שהינו בעל ניסיון של מעל ל-15 שנים בתחום ההשקעות ובעל רקורד מרשים של ניהול קרנות נאמנות.

בחירת הנכסים הפיננסים להשקעה בתיקים נקבעת על ידיי וועדת ההשקעות של החברה בניהולו של מר איציק אילוביץ.  וועדת ההשקעות מתכנסת על בסיס קבוע ומנתחת לעומק את שלל השינויים התכופים בשוק ההון המקומי והגלובאלי וההשלכות על הנכסים הפיננסים השונים ותיקי ההשקעות.

מנהלי ההשקעות של דיאמונד מבצעים מחקר מעמיק על כל חברה שבה הם שוקלים להשקיע כאשר בחברות ישראליות הם מקפידים להכיר מקרוב את החברה , לבקר במפעלים ובמתקנים השונים ולהיפגש עם אנשי מפתח בחברה על מנת לקבל את כל המידע הרלוונטי שיאפשר להם לגבש החלטות השקעה מקצועיות ואחראיות.

מנהלי ההשקעות של דיאמונד פועלים באופן מחושב ואחראי אל מול כל לקוח בשאיפה לעמוד ביעדים שנקבעו על פי הדרישות והצרכים של כל לקוח בנפרד.

בדיאמונד אנו מאמינים שהסוד לבניית תיק השקעות מוצלח מבוסס על התאמת התיק לכל לקוח. טרם פתיחת תיק ההשקעות מנהל השקעות נפגש עם כל לקוח לצורך איפיון הלקוח ובירור צרכים. המטרה היא ללמוד ככל הניתן על הלקוח, מצבו הכלכלי רצונותיו וציפיותיו מההשקעה, במטרה לבנות תיק מאוזן ומפוזר מותאם אישית ללקוח.

ניהול השקעות כשלעצמו הינו משימה מאתגרת המחייבת אחריות רבה ורמת מקצועיות גבוהה. פילוסופיית ההשקעות של דיאמונד מסתמכת על שימוש בידע וניסיון מקצועי רב שנים של מומחים ממגוון תחומי ההשקעות, אשר פועלים ברמת מקצועיות גבוהה באופן אחראי ומחושב. ניסיון בשוק ההון מלמד שהכרה מעמיקה של השווקים, פיזור סיכונים נכון וניצול תנודות השוק תוך שמירה על שולי ביטחון בתיקי ההשקעות, הם המתכון להשקעה מוצלחת.

נוסף על השקעה במניות ואגרות חוב, מנהלי ההשקעות של דיאמונד משקיעים לעיתים גם באופציות מעו"ף בישראל במטרה ולהגן על הנכסים המנוהלים באמצעות אסטרטגיות גידור מתקדמות ובמידת הצורך אף מבצעים לעיתים הגנה מטבעית לנכסים המנוהלים בחו"ל.

אסטרטגיית ההשקעה שלנו מבוססת על תהליך מחקר יסודי ומקיף של חברות, תעשיות ומגמות מאקרו כלכליות בארץ ובעולם. הללו מצטרפים לניסיון רב בניהול הון ורקורד מרשים ביצירת ערך תוך שמירה על תהליכים ומתודולוגיה ייחודית לנו.

המטרה העיקרית ששמנו לנגד עיננו במסגרת הקרן היא יצירת תשואה לטווח ארוך, הערכה מדודה של הסיכונים ויעד עקבי וברור של הכאת המדדים הרלוונטיים לכל אפיק השקעה.

מומחי השקעות מנהלים את כספכם באופן אישי מסור ומקצועי

יתרונות השקעה בדיאמונד

מנהלי ההשקעות של דיאמונד בוחנים ומנתחים באופן רציף את שלל ההתפתחויות בשווקים הפיננסים ומבצעים במיומנות גבוהה את ההתאמות הנדרשות בכל אחד מהתיקים בשאיפה למקסם את התשואה במסגרת רמת הסיכון המוגדרת.

מנהל השקעות אישי:

מנהל השקעות מוסמך, בעל רישיון מטעם רשות ניירות ערך, מטפל באופן אישי בתיק ההשקעות שלך כלקוח בחברה.

 • פועל בתיק ההשקעות שלך בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות ומסירות .
 • תמיד זמין בשבילך וניתן לפנות אליו בכל עת.
 • מעדכן ל מצב התיק באופן שוטף או לפרקים בהתאם לבקשתך.
 • מספק הסבר מפורט על מבנה התיק והשינויים הצפויים בו בהתאם להתפתחויות בשווקים הפיננסים.
 • בדיאמונד, בניגוד לחלק מהמתחרים, מי שפועל מולך ועונה לכל שאלותיך הוא מנהל ההשקעות האישי ולא איש שיווק.

 

מדיניות השקעות בהתאמה אישית

מדיניות השקעות אחראית ומחושבת בהתאמה אישית:

 • התאמה  אישית לצרכי ונסיבות הלקוח
 • התאמת אפיקי ההשקעה בהתאם לרמת הסיכון המבוקשת ומענה על שאלון דרגת סיכון.
אנחנו כאן לכל שאלה או בקשה

לשיחת ייעוץ ללא עלות

  X