פרטי התקשרות

פרטי התקשרות

השאירו פרטים ונחזור אליכם

  כל מה שאתם צריכים לדעת

  ניהול תיקי השקעות
  ניהול תיקי השקעות
  קרנות נאמנות
  ניהול כשר
  איך ניתן לפתוח תיק השקעות מנוהל בדיאמונד בית השקעות

  מתאמים פגישה עם מנהל השקעות בעל רישיון מטעם רשות ניירות ערך שיבחן את צרכיכם ונסיבותיכם האישיות במטרה לגבש מדיניות השקעה לתיק ההשקעות אשר מותאמת למידותיכם. מנהל ההשקעות יבצע אתכם תאום ציפיות על סמך רמת הסיכון המתאימה לכם ויענה על כל שאלותיכם.
  לאחר שיפתח תיק השקעות, מנהל ההשקעות ישמור אתכם על קשר שוטף ויקפיד לעדכן בכל שינוי והתפתחות הרלוונטיים לתיק המנוהל עבורם.

  למי זה מתאים?

  לאנשים שבבעלותם הון כספי אשר מעוניינים בהשקעה ארוכת טווח.
  אנו מנהלים תיקים החל מ - 300,000 ש"ח ועד עשרות מליונים.

  האם אפשר להעביר תיק השקעות מבית השקעות או מיועץ בבנק?

  כן בהחלט, על ידי פניה לבנק וחתימה על ייפוי כח.

  למה לבחור בנו?

  אנו מאמינים ביחס אישי ולכן לכל לקוח של דיאמונד ישנו מנהל תיק השקעות אישי אשר זמין עבורו ודואג למעקב צמוד אחר תיק ההשקעות המנוהל.
  מנהלי ההשקעות של דיאמונד בוחנים ומנתחים באופן רציף את שלל ההתפתחויות בשווקים הפיננסים ומבצעים במיומנות גבוהה את ההתאמות הנדרשות בכל אחד מהתיקים בשאיפה למקסם את התשואה במסגרת רמת הסיכון המוגדרת.

  מדוע ניהול תיקים עדיף על השקעה פסיבית במדדים?

  כשמדובר בניהול כספים עדיף להיות מלווה באיש מקצוע. מנהל תיק יכול לחסוך לך כסף רב ולמנוע ממך לעשות טעויות אמוציונאליות שיגרמו להפסד כספי מיותר. השקעה פסיבית במדדי שוק רחבים מיועדת להשקעה לטווח ארוך של 20 שנה ומעלה, בעוד מנהל תיקים מנוסה יודע ויכול להגיב לשינויים התכופים בשוק ההון הדינאמי. מנהל תיקים מנוסה יכול להתאים את טווחי הזמן להשקעה על פי מדיניות ההשקעה ולהתאים את מבנה תיק ההשקעות בהתאם להתפתחויות בשווק.

  היכן מופקד הכסף

  הכסף מופקד בחשבון הבנק של הלקוח, למנהל ההשקעות אין אפשרות למשוך כספים מהחשבון אלא לצורך גביית דמי ניהול